1* hvězdičkové hotely v Inari

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Inari. Najděte si jeden z hotelů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Inari, kde najdeme města Lemmenjoki, Kaamanen, Ivalo, Saariselka a Nellimö.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Wilderness Hotel & Igloos Inari 

Foto: Wilderness Hotel & Igloos Inari
Pokojů: 63
Hodnocení hostů
92 %

Situated right by the shores of Lake Inari, Wilderness Hotel & Igloos Inari provides accommodation and activities. Equipped with a sauna and a shared lounge with bar, the hotel takes inspiration from Sami culture.

Hotely v okolí Inari

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Inari jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Inari. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Inari.


2. Hotel and Northern Lights Houses Ujevaara 

Foto: Hotel and Northern Lights Houses Ujevaara
Lokalita: Ivalo
Vzdálenost: 13.5 km
Pokojů: 24
Hodnocení hostů
78 %

Set in Ivalo, Hotel and Northern Lights Houses Ujevaara features a garden, a terrace and a shared lounge. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Free WiFi and room service are featured.


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: